Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Każde zamówienie musi przejść weryfikacje. W przypadku braku kontaktu a tym samym potwierdzenia ze strony kupującego w ciągu 48 godzin zamówienie może być anulowane przez personel naszej firmy. Produkty wysyłamy najszybciej jak się da zazwyczaj w ten sam dzień lub następny od zamówienia ( Po-Pt).

  • W przypadku dokonania wpłaty na nasze konto, lub po wyborze płatności kartą lub elektronicznych wysyłki dokonujemy nie później niż:
    • jeśli wpłata zostanie zaksięgowana do godziny 12 w dni robocze przesyłka zostanie wysłana tego samego dnia tyczy się to tylko kurier ups pocztowe przesyłki wysyłane są w ciągu 1-2dni roboczych ,
    • w przypadku jej zaksięgowania po godzinie 12, przesyłka zostanie wysłana tego samego lub kolejnego dnia roboczego tyczy się to tylko kurier ups pocztowe przesyłki wysyłane są w ciągu 1-2dni roboczych ,
  • W przypadku wybranie przez kupującego opcji "za pobraniem", przesyłka zostanie wysłana kolejnego dnia roboczego po dokonaniu weryfikacji tyczy się to tylko kurier ups pocztowe przesyłki wysyłane są w ciągu 1-2dni roboczych.

Czas dostawy to:

  • jeden dzień roboczy w przypadku realizacji jej poprzez firmę kurierska Po-Pt,
  • w przypadku wysyłki Poczta Polską nie jesteśmy wstanie określić terminu dostawy zazwyczaj około 2-3 dni roboczych według poczty polskiej ,
  • W sporadycznych przypadkach (brak produktu na stanie, produkt na zamówienie klienta lub dni wolne od pracy) okres realizacji może nieznacznie się wydłużyć, jednak w każdym przypadku klient zostanie o tym fakcie powiadomiony drogą mailowa.