Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Jeżeli prowadzisz serwis notebooków ,  prowadzisz działalność związaną z branżą IT lub poprostu chcesz rozszerzyć swoją ofertę o podzespoły do notebooków dobrze trafiłeś. Jako bezpośredni importer podzespołów do notebooków oferujemy szeroki asortyment. Szczególnie polecamy nasze baterie zamienne oraz zasilacze zamienne do notebooków . Nasze produkty nie mają nic wspólnego z tanimi zamiennikami . Baterie , Zasilacze  zeta-notebooks to najwyższy półap produktowy dla tego segmentu ( tyczy się to jakości wykonania , użytych podzespołów elektronicznych jak również ogniw Li-ion LG lub Samsung A++). 

Jeżeli twoje motto biznesowe jest takie jak nasze czyli przedewszystkim jakość za rozsądną cenę Zapraszamy do Współpracy . 

Zapraszamy do naszego programu partnerskiego .

Jak rozpocząć współpracę handlową z naszą firmą?

 • Należy zarejestrować się w naszym sklepie www oraz poniformować nas o tym fakcje  najlepiej mailowo.
 • Nasz dział współpracy po weryfikacji firmy  przypisze do Państwa konta pierwszy poziom rabatowy

- adres mailowy : infozeta@zeta-notebooks.pl

- adres firmy : zeta-notebooks ul. Jordanowska 2a 04-204 Warszawa

Korzyści współpracy z zeta-notebooks.

 • dostęp do cenników hurtowych
 • system rabatowy lub gratisowe produkty
 • informacja o planowanych dostawach
 • monitorowany proces wysyłki towaru
 • możliwość uzyskania kredytu kupieckiego
 • bezpłatna wysyłka firmą kurierska przy zakupach powyżej 500zł netto
 • wsparcie i pomoc techniczna naszego działu technicznego
 • możliwość zwrotu towaru w ciągu 10dni od daty zakupu
 • rozpatrywanie reklamacji w ciągu 7dni od daty otrzymania przesyłki
 • i najważniejsze sprzedaż bardzo wysokiej jakości produktów


Ważne i przydatne informacje :

1. Zakupy najlepiej składać przez nasz sklep www lub przez maila

- po przyjęciu zamówienie nasz pracownik kontaktuje się mailowo z kupującym i potwierdza zamówienie oraz dostępność produktów.

- zamówienie z wysyłką za pobraniem wysyłane są zazwyczaj w ten sam dzień jeżeli wpłynie do nas do godziny 12tej , zamówienia z opcją płatności przelewem wysyłamy po odnotowaniu wpłaty na konto.

koszt dostawy przy zakupach poniżej 500zł netto ( zakup powyżej 500zł netto 0zł kurier):

a: poczta : ( dostawa zazwyczaj w ciągu 2-3dni roboczych)

- 12zł po wpłacie

- 18zł za pobraniem

* przesyłki priorytet/bez ubezpieczenia

b: kurier ups : ( dostawa w ciągu 24h Po-Pt)

- 22zł po wpłacie

- 29zł za pobraniem

* towar ubezpieczony w cenie na pełną wartość

 - Formy płatności : gotówka przy odbiorze , wysyłka za pobraniem , wpłata na konto zwykły przelew ( UWAGA! Firmy upoważnione do rabatów nie mogą płacić przez przelewy24 )

2. Faktury na termin/płatność z odroczoną datą.

Płatności przelewowe ustalane są indywidualne z partnerem handlowym, wszystko zależy od okresu współpracy oraz od obrotów handlowych.

 • Jeżeli Państwa firma uzyska możliwość płatności z odroczonym terminem będziemy prosić o :przesłanie  do nas drogą pocztową lub mailową komplet dokumentów: NIP , REGON, Wpis do ewidencji gospodarczej lub KRS nie starszy niż 6 miesięcy od daty wydania.

3. Już przy pierwszym zakupie partner handlowy otrzymuje rabat od cen sklepowych , kolejne rabaty proponujemy w trakcje rozwijającej się współpracy.

4. Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 7dni od otrzymania produktu. Jeżeli produkt uległ uszkodzeniu w ciagu 10dni od zakupu koszt wysyłki w obie strony pokrywa zeta-notebooks ( wysyłka poczta list polecony). Jeżeli produkt uległ uszkodzeniu po terminie 10dni od daty zakupu partner handlowy wysyła produkt do nas na swój koszt , po rozpatrzeniu reklamacji nowy produkt nasza firma wysyła na swój koszt. Jeżeli nasza firma nie jest w stanie wymienić lub naprawić w określonym terminie produktu informujemy o tym i proponujemy zamianę na inny produkt który zastąpi reklamowany produkt lub nastąpi zwrot kwoty zakupu.