Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Serwis laptopów/notebooków Warszawa

serwis laptopów warszawa

Kiedy warto skorzystać z usługi serwisu laptopów?

Laptopy i notebooki są obecnie jednymi z najbardziej popularnych narzędzi pracy zdalnej, a także służą do relaksu bądź nauki. Korzystanie z nich sprawia wielu osobom niezwykłą przyjemność, niestety jednak, urządzenia te nie zawsze są niezawodne - czasami, pojawiają się w nich drobne usterki. Kiedy nie wiemy co zrobić, aby nasz laptop lub notebook znów poprawnie działał, dobrze jest zasięgnąć porady fachowca oraz oddać zepsuty sprzęt do profesjonalnego serwisu laptopów w Warszawie.

Zakres usług serwisów laptopów może być bardzo szeroki i obejmować między innymi czyszczenie, naprawę drobnych usterek czy usuwanie wirusów. Oferta zależy od kompetencji zawodowych usługodawcy oraz jego pomysłu na prowadzenie biznesu. W miejscu tym warto podkreślić, że ze względu na to, iż notebooki i laptopy są bardzo delikatnymi i zarazem złożonymi urządzeniami do ich naprawy niezbędne jest posiadanie obszernej wiedzy, doświadczenia zawodowego i szerokich umiejętności.

Idea stworzenia profesjonalnego serwisu laptopów w Warszawie

Firma Zeta-notebooks to profesjonalny serwis laptopów w Warszawie. Od 2007 roku specjalizujemy się w naprawie laptopów i notebooków pochodzących praktycznie od wszystkich producentów. Naszym głównym celem jest pomoc klientom oraz zapewnienie im satysfakcji, w związku z czym przykładamy wielu starań, aby nasze usługi były świadczone na najwyższym poziomie. Ogromnym atutem Zeta-notebooks jest wyposażenie w specjalistyczny sprzęt, który pozwala nam na naprawę większości elementów notebooka. Dzięki temu możemy udzielić fachowego wsparcia szerokiemu gronu osób, którzy zmagają się z problemami z elektronicznym urządzeniem.

Serwis laptopów – Warszawa. Zgłoś się do nas!

Jako że naszym priorytetem jest zapewnienie satysfakcji klientom, postanowiliśmy wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom oraz stworzyć bogatą ofertę usług. Będąc profesjonalnym serwisem laptopów w Warszawie oferujemy:

  • układy zasilania-gniazda zasilania
  • naprawę i wymiana matryc/ekranów
  • naprawę elementów płyt głównych
  • układy podświetlania
  • czyszczenie układów chłodzących
  • czyszczenie klawiatur, itp.
  • instalację i naprawę systemów operacyjnych
  • usuwanie wirusów

Jesteśmy pewni, że z uwagi na szerokie kompetencje zawodowe naszego personelu oraz bogate doświadczenie zawodowe, usługi te będą świadczone na najwyższym poziomie oraz w prawdziwie profesjonalny sposób. Zespół firmy Zeta-notebooks, czyli niezawodnego serwisu laptopów w Warszawie tworzą specjaliści w swojej dziedzinie, dla których praca jest pasją i którzy wykazują ogromne zaangażowanie w realizację każdego powierzonego im zadania.

Skorzystaj z usług niezawodnego serwisu notebooków w Warszawie

serwis notebooków warszawa

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami przygotowanej przez nas oferty. Naprawiamy z ogromną skutecznością zarówno laptopy, jak i notebooki, natomiast dowodami potwierdzającymi ponadprzeciętnie wysoką jakość świadczonych przez nas usług mogą być pozytywne opinie na temat wykonanej przez nas pracy klientów, którzy zaufali nam oraz tym samym oddali swój sprzęt w nasze ręce. Zapraszamy do odwiedzenia nas w siedzibie firmy Zeta-notebooks.

Serwis notebooków – Warszawa

Pragniemy podkreślić, że dzięki temu, iż na rynku funkcjonujemy już od 2006 roku, zdobyliśmy duże doświadczenie zawodowe i w związku z tym jesteśmy w stanie naprawić notebooki praktycznie wszystkich, dostępnych marek (między innymi DELL, HP, COMPAQ, TOSHIBA, ACER, LENOVO, IBM, Fujitsu Siemens, ASUS). Jako profesjonalny serwis notebooków w Warszawie dajemy również gwarancję na usługę (3 - 6 miesięcy w zależności od specyfiki naprawy), natomiast w przypadku, gdy okaże się, że naprawa podzespołu nie jest możliwa, możemy skorzystać z bogatej gamy zamiennych części, które posiadamy na wyposażeniu naszej firmy.

Nie czekaj i już dziś skorzystaj z usług Zeta-notebooks, serwisu notebooków i laptopów w Warszawie. Gwarantujemy szybką naprawę, wysoką skuteczność oraz ponadprzeciętną jakość usług.